Date & time Venue Hybrydy Tickets 45 PLN Lineup 18:00 Drzwi
19:00 Start koncertu
Ticket distribution bileteria palladium ebilet.pl eventim.pl goout.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

„Dziennikarze dla dziennikarza” to inicjatywa na rzecz byłego reportera PAP Mariusza Wachowicza. Na koncercie zgrają dwa dziennikarskie zespoły: Poparzeni Kawą Trzy oraz Zaawansowany Zespół Niespokojnych Nóg, a także Kwiat Jabłoni i Janek Pentz. Imprezę poprowadzi Renata Kim.

Życie Mariusza zmieniła jedna rowerowa wycieczka. Nikt nie wie, co się dokładnie stało. Został znaleziony przy swoim rowerze, nieprzytomny. Przez kilka tygodni był w śpiączce, wybudził się, przeszedł operację mózgu, ale wciąż nie porusza się samodzielnie, nie mówi, nie jest w stanie wykonywać podstawowych czynności ani skutecznie komunikować się z otoczeniem. Wymaga stałej opieki. Dzięki żmudnej rehabilitacji i ciężkiej pracy, powoli wraca do sprawności. Postępy są widoczne, ale jeszcze długa droga przed nim.

Przed wypadkiem Mariusz był dziennikarzem, prowadził także blog kulinarny “W Smak”. Z wykształcenia jest ogrodnikiem, zrobił nawet w tej dziedzinie doktorat. Był dociekliwy, ambitny, wytrwale dążył do celu. Ale nade wszystko zależało mu, by żyć po swojemu, żeby nikt mu niczego nie narzucał. Obecna sytuacja, kiedy jest zależny od innych, musi być dla niego niezwykle trudna.

Wypadek wywrócił życie Mariusza do góry nogami, ale nie zmienił jego determinacji w dążeniu do celu. Teraz tym celem jest powrót do zdrowia i samodzielności. Nie osiągnie go jednak bez pomocy – jego rehabilitacja jest bardzo kosztowna. Państwo nie oferuje wiele chorym w takim stanie, bez zaangażowania prywatnych środków osoby takie jak Mariusz nie mają szans na odzyskanie sprawności.

Aby rehabilitacja mogła być kontynuowana, potrzebne są pieniądze. Bilety – cegiełki zostaną przeznaczone właśnie na ten cel.
Można je będzie kupić przed koncertem w cenie 45 zł

Bilety:
eBilet
Eventim
GoOut

Bilety