Date & time Venue Hybrydy Tickets 15 / 20 zł Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Witajcie wszyscy!

PiF Party ma zaszczyt po raz kolejny zaprosić Was na imprezę w kultowym klubie Hybrydy. 31 maja o godzinie 22:00 ruszamy z wydarzeniem Pre-session. Będzie to, być może, ostatnia okazja, żeby wspólnie uderzyć w parkiet przed zbliżającą się sesją i poimprezować jakby nie było jutra.

Jako studenci Uniwersytetu Warszawskiego pragniemy zaprosić studiujących na wszystkich warszawskich uczelniach, ale i tych odwiedzających naszą ukochaną stolicę. Pokażmy, że młodzież nie szuka podziałów, a łączy nas wspólna zabawa. Nie ważne gdzie się uczysz i czy w ogóle, wpadaj na Złotą 7/9, zabierz ekipę i baw się z nami.

Większości z Was nie trzeba przedstawiać tego miejsca, szczególnie tym co byli na naszej Przedświąteczniej PotańcUWce, ale dla tych, co będą pierwszy raz – Hybrydy to jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych klubów Warszawy. Jest on gospodarzem nie tylko najgłośniejszych imprez w stolicy, ale i najbardziej wyczekiwanych koncertów gwiazd z Polski i zagranicy.

Parkiet rozkręcimy dla was mieszanką najświeższych hitów z ponadczasowymi kawałkami ostatnich kilku dekad, tak, aby parkiet trząsł się aż do rana, a z sufitu odpadł tynk.

Wejściówki możecie nabyć na dwa sposoby:

– w przedsprzedaży u organizatorów lub wyznaczonych dystrybutorów w cenie 15 zł
(UWAGA! Zniżki na zakup grupowy powyżej 10 osób 20% taniej)

– na wejściu do klubu w dniu imprezy w cenie 20 zł.

W klubie czekać na Was będą specjalne promocje na alkohole:

– od 23:00 do północy wszystko, co sobie wymarzycie, dostaniecie w ofercie 2 za 1,

– przez całą noc za Jim Beama z colą zapłacicie jedynie 12 złotych.

Jeśli macie jakieś pytania, śmiało piszcie do nas na Facebooku.
Udostępniajcie znajomym wydarzenie, zaznaczcie, że będziecie, zbierajcie ekipy i widzimy się 31 maja o 22:00 w Hybrydach!