Date & time Venue Proxima Tickets 79zł (pula promocyjna, do 13.05. godz. 17:19 lub do wyczerpania) // 89zł (przedsprzedaż) // 99zł (w dniu koncertu) Ticket distribution ticketos.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

W związku z przedłużającą się sytuacją pandemiczną i niepewnością związaną z możliwością odbycia się koncertów poszczególnych krajach, zespół Revenge zadecydował o ostatecznym odwołaniu trasy w 2022 roku.
Kolejne koncerty planowane są na 2023 rok, o czym będziemy informować na bieżąco.
Zwrotu zakupionych biletów dokonywać można poprzez platformę TicketOS, adres e-mail: [email protected].

Left Hand Sounds wraz z Doomstar Bookings z niekłamaną nieprzyjemnością zapraszają na polski przystanek europejskiej trasy “BLACK.METAL.REVENGE”. Headlinerem będą kanadyjscy barbarzyńcy z REVENGE! Jako goście specjalni, zgodnie z hasłem trasy, zaprezentuje się elita współczesnego, europejskiego black metalu: MISÞYRMING (Islandia), EMBRACE OF THORNS (Grecja) oraz ULTRA SILVAM (Szwecja)!
Revenge – band
Misþyrming
EMBRACE OF THORNS
Ultra Silvam

Kanadyjski REVENGE to absolutni mistrzowie bestialskiego Black Metalu. Pracujących w studio jako duet J.Read’a (DEATH WORSHIP, ex-CONQUEROR) oraz Vermin’a (ex-AXIS OF ADVANCE, ex-CONQUEROR) na żywo uzupełnia basista Hassiophis (ANTEDILUVIAN)! Zespół na swoich płytach ustanowił kanoniczne brzmienie będące synonimem maniakalnej agresji i czystego chaosu. Wraz z wydaniem każdego nowego albumu, konsekwentnie przesuwają granice muzycznej ekstremy. Dowodem tego jest ich ostatnia, wydana nakładem Season of Mist, płyta „Strike.Smother.Dehumanize” (2020), nad którą unosi się słodki zapach zemsty na całej ludzkości. BLASPHEMY nie nagrywa nowej płyty? Jest REVENGE! No remorse!
Facebook: fb.com/RevengeofficialSoMpage/

MISÞYRMING to czołowy przedstawiciel Black Metalu z Islandii. Już debiutancki album “Söngvar elds og óreiðu” (2015) spotkał się z dużym uznaniem metalowej społeczności, ujawniając niemały potencjał zespołu. Kolejnym krążkiem „Algleymi” (2019) Islandczycy potwierdzają w pełni swoją pozycję, ukazując jednocześnie silną ewolucję muzyki zespołu. Charakterystyczne elementy stylu MISÞYRMING: niepokojące dysharmonie, niesłychana melodyka oraz potężne wokalizy wybrzmiewają tu jeszcze intensywniej. Ich koncerty nie mogą przynieść rozczarowania!
Facebook: fb.com/Misthyrming/

Grecki EMBRACE OF THORNS walczy o nieprzeniknioną ciemność od ponad 20 lat. Wydali pięć albumów dla takich wytwórni jak Nuclear War Now! i Iron Bonehead oraz arsenał taśm demo i splitów potwierdzających ich mocną pozycję w undergroundzie. Ich muzyczna trucizna, to atmosferyczny i gęsty amalgamat śmierci oraz czarnego metalu. Ostatnie, jak do tej pory dzieło „Scorn Aesthetics” (2018) jednogłośnie okrzyknięto najbardziej dojrzałym albumem. Znajdziemy tu kawał posępnego i majestatycznego Czarnego Metalu Śmierci. Gęste, duszące i przytłaczające cechy muzyki zespołu, na żywo wydają się jeszcze wyraźniejsze. Celebracja wszystkiego, co chorobliwe!
Facebook: facebook.com/EmbraceOfThorns

Stawkę uzupełniają Szwedzi z ULTRA SILVAM. Pomimo niewielkiego stażu śmiało nawiązują do długoletniej tradycji Black Metalu, jednocześnie wnosząc do formy ogromną moc i osobowość. Debiutują w 2017 roku krótką, acz intensywną kasetą demo. A ich najnowsze dzieło, morderczy pełny album „The Spearwound Salvation” (2019) wypełnia totalna, mroczna ekstaza i odór śmierci. Armagedon w czystej postaci!
Facebook: fb.com/ultrasilvam