Date & time Venue Palladium Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

SAINt JHN przekłada europejską trasę. Wkrótce poinformujemy o nowym terminie koncertu. Wszystkie bilety zachowują ważność na nową datę.

SAINt JHN w Polsce! Autor przeboju „Roses” wystąpi 10 lutego w warszawskim Palladium w ramach trasy In Case We Both Die Young European Tour 2022. Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w czwartek, 4 listopada 2021 o 10:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 5 listopada 2021 o 10:00.

„Nikt nie musi pisać mojej biografii za mnie. To głupie. Nazywam się SAINt JHN, to jest moje prawdziwe imię, ale pisownia jest trochę inna. Pochodzę z Brooklynu, połowę dzieciństwa spędziłem dorastając w Georgetown w Gujanie. Byłem biedny na Brooklynie i trochę bogaty w Gujanie, bo podobno za 2 pięciocentówki w kraju trzeciego świata można kupić samochód sportowy. Kto o tym wiedział?! Jestem produktem ojca, który był kanciarzem, kaznodzieją dla mamy i raperem dla starszego brata. Jay z i Beenie Man byli moimi muzycznymi bohaterami dorastania. Nie wiem, jak opisać muzykę, którą tworzę, nie wiem, do jakiego gatunku należy i nie do końca mnie to obchodzi. Robię to, co chcę usłyszeć i maluję obrazy, które chcę zobaczyć w świecie. Zacząłem pisać piosenki dla innych ludzi, miałem szczęście, nie wiem, jak to się stało, ale tak się stało. Napisałem kilka utworów dla Ushera, Kieszy, Gorgon City i kilku innych osób. Odniosłem sukces, ale potem zrezygnowałem, bo kto chce żyć swoimi marzeniami przełożonymi na kogoś innego. Wypuściłem więc mój pierwszy projekt, Collection One. I oto jestem, mam nadzieję, że spodoba ci się to co zdarzy się dalej.”

Bilety:
https://www.ebilet.pl/muzyka/hip-hop-rap/saint-jhn/