Date & time Venue Palladium Tickets Sold out Ticket distribution goingapp.pl

Szanowni Państwo, z powodu pandemii koncert Sanah odbędzie się w innym terminie. O szczegółach poinformujemy wkrótce. Bilety zachowają swoją ważność

Chcielibyśmy bardzo zagwarantować Wam oraz Artystce poczucie bezpieczeństwa podczas koncertu tak, żebyście mogli czerpać z niego radość i niezapomniane wspomnienia.
Mamy nadzieję, że sytuacja ulegnie poprawie i będziemy mogli spotkać się wspólnie 17 stycznia podczas warszawskiego koncertu w ramach #NoSory Tour.
Wszystkie bilety zachowują swoją ważność na nowy termin. Oczywiście, jeśli nie będziecie mogli wziąć udziału w styczniowym koncercie, możecie dokonać zwrotu biletu kontaktując się z Going. za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na ich stronie.

————-

🍾 Te wspomnienia w mojej głowie nie przestają tańczyć 🍾
Królowa dram rusza w swoją pierwszą trasę koncertową. #NoSory Tour to 8 niezwykłych koncertów w 7 największych miastach w Polsce. Nie będą to jednak typowe widowiska. sanah zabierze Was w bajkową podróż po krainie melodii, które trafią do serca każdego. Będą tiule, koronki, kwiaty, a przede wszystkim niezwykle intymne i wyjątkowe przedstawienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.

💖 Królowa dram 💔
sanah, została okrzyknięta jednym z najbardziej obiecujących debiutów dekady. Jest autorką takich przebojów jak „Szampan”, „Melodia” czy „no sory”, które pochodzą z jej pierwszego albumu „Królowa dram”. Krążek pojawił się na 1. miejscu OLiS zaledwie tydzień po premierze! Jej hit grały największe stacje radiowe w Polsce. Teledyski na jej kanale YouTube mają ponad 100 milionów wyświetleń. A to dopiero początek, sanah nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

💜 #NoSory Tour 💜
15 listopada – Łódź, Wytwórnia
16 listopada – Katowice, P23
7 grudnia – Wrocław, Zaklęte Rewiry
8 grudnia – Kraków, Klub Studio
10 grudnia – Poznań, Tama
11 grudnia – Gdańsk, Stary Maneż
16 grudnia – Warszawa, Palladium
17 stycznia – Warszawa, Palladium

✨ Spotkaj się z sanah podczas Meet&Greet ✨
Podczas #NoSory Tour będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z sanah. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach – polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.

🥂 Info organizacyjne 🎤
Data: 17.01.2021
Doors Meet&Greet: TBA
Doors: 18:00
Start: 21:00
Miejsce: Palladium
Bilety na #NoSory Tour do nabycia tutaj 👉 goingapp.pl/sanah

‼️ Liczba biletów w sprzedaży może ulec powiększeniu wraz z poluzowaniem obostrzeń sanitarnych.
Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.
Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin