Date & time Venue Hybrydy Tickets I pula 140zł II pula 160zł Ticket distribution ebilet.pl eventim.pl goingapp.pl goout.net
http://bitly.pl/GCTTT
Links Facebook Event

Drodzy Widzowie,
z uwagi na przedłużenie przez Ministerstwo Zdrowia obostrzeń dotyczących min. instytucji kultury informujemy, iż koncert Jeremy Pelt Quintet planowany na dzień 18.04.2021 nie odbędzie się w tym terminie. Czekamy na ustalenie nowej daty wydarzenia o czym zostaną Państwo poinformowani drogą mailową.

Scena Jazzowa Hybryd zaprasza:
Jeremy Pelt Quintet w składzie: Jeremy Pelt (trąbka), Keith L.Brown (fortepian), Vicente Archer (kontrabas), Chien Chien Lu (wibrafon), Allan Mednard (perkusja)
Darzony uznaniem oraz rozpoznawany na całym świecie trębacz Jeremy Pelt zabiera nas w podróż do swojej muzycznej wyobraźni.
Peltowi towarzyszy niezwykła drużyna młodych talentów. Wytwarza się między nimi niezwykła chemia, dzięki której oryginalne utwory Pelta wybrzmiewają w całej swojej krasie.
Ta nasycona rytmem muzyka doskonale sprawdza się zarówno w wersji płytowej, jak i na scenie, a już 19 kwietnia wyczaruje niepowtarzalny klimat w klubie Hybrydy.

Bilety w cenie:
I pula – 140 zł
II pula – 160 zł
eBilet

Bilety