Date & time Venue Proxima Tickets 70 PLN - pierwsza pula; 80 PLN - druga pula; 90 PLN - w dniu koncertu Tickets Moved Ticket distribution ticketos.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Niestety kolejny raz COVID-19 staje nam na przeszkodzie i ponownie jesteśmy zmuszeni przełożyć polskie koncerty SHE PAST AWAY. Mamy nadzieję, że to już ostatni raz.
Zakupione bilety zachowują swoją ważność. Osoby którym nowe daty koncertów nie będą odpowiadać i które będą chciały zwrócić bilety mają taką możliwość – prosimy wtedy o kontakt z Ticketos. Data warszawskiego koncertu po zmianie to 7 października 2022. Zmianie uległo również miejsce koncertu. Koncert przenosimy do klubu NIEBO.
Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia jesienią!

She Past Away to formacja tureckiego pochodzenia, której muzyka zyskała oddanych fanów na całym świecie. Volkan Caner i Doruk Öztürkcan tworzą niezwykle urzekające kompozycje, będące syntezą post-punkowych i dark wave’owych brzmień zachowanych w klimacie lat 80. Zespół wykonuje utwory w języku ojczystym, nawiązując do rodzimej poezji. Nie boją się jednak poruszać bardzo istotnych tematów, znajdujących się z sferze taboo.

Tegoroczna koncerty nie są pierwszymi dla Polskiej publiczności. Zespół gościł festiwalu Castle Party w Bolkowie w 2014 roku oraz został bardzo dobrze przyjęty na Return To The Batcave Festival we Wrocławiu w 2016 roku.

She Past Away to hipnotyzująca siła, która przepełnia. Ona zniewala.