Date & time Venue Hybrydy Tickets Przedsprzedaż: ▪ 77pln / osoba ▪ 135pln / para W dniu imprezy: bilety dostępne na bramce ▪ 99pln / osoba ▪ 169pln / para Ticket distribution goout.net Links Facebook Event GoOut link

Sorry, this entry is only available in Polish.

💜 Świadome Randkowanie
💜 Świadomy Taniec
💜 Dla SINGLI
💜 Dla PAR

❣ DLA SINGLI
To Twoja szansa, aby tego wieczoru poznać kogoś wyjątkowego. W trakcie imprezy zaprosimy Cię do interakcji z różnymi osobami, które tak, jak Ty przyszły tu poznać kogoś świadomego i wartościowego. Otrzymasz od nas narzędzia, które poprowadzą Cię jak „zagadać”, jak nawiązać z kimś interakcję w świadomym tańcu, jak komunikować się na poważnie i w żartach oraz jak powiedzieć komuś autentyczne „tak” lub autentyczne „nie”. W atmosferze ciepłej zabawy i akceptacji będziemy eksplorować nasze interakcje z poziomu ciała, umysłu i esencji.
🎎 DLA PAR
Zabierzemy Was w podróż ku odkrywaniu nowych źródeł magii w Waszej relacji. Będzie to dla Was wieczór pełen ekstatycznej ekspresji i subtelności. Dostaniecie od nas narzędzia sprzyjające pogłębianiu intymności na gruncie Waszej więzi i wniesieniu do niej świeżej dynamiki. Wszelkie interakcje, do których Was zaprosimy możecie odbyć wyłącznie ze sobą, przebywając jednocześnie w atmosferze pełnej akceptacji, ciepłej zabawy, w otoczeniu innych, świadomych i wartościowych osób, które podobnie jak Wy przyszły tu eksplorować nieznane obszary intymności. Nastawcie się na odkrywanie siebie na nowo 😉
👑 DLA CIEBIE
Ten wieczór jest o tym, jak to jest być na imprezie pełnej świadomych osób, gdzie masz przyzwolenie na bycie w pełni sobą, na bycie w autentyczności. Jak to jest być w przestrzeni, gdzie nie poznajesz głową, a ciałem, poprzez ruch. Jak to jest poczuć pełnię z innymi, w ekstatycznym tańcu, w duchu uniwersalnej miłości. Jeśli nie chcesz nikogo poznawać, to też jest ok. Możesz po prostu z nami przebywać i po prostu poczuć się dobrze – poczuć AKCEPTACJĘ siebie taką/-im, jaką/-im jesteś.

🌴 Nic nie musisz umieć, ani wiedzieć, aby do nas dołączyć. Po prostu otwórz się na doświadczenie nowego 😊
🎯 Jeśli mainstreamowe formy ujmowania romantyzmu i intymności (np. Tinder) nie spełniają Twoich oczekiwań i od jakiegoś czasu szukasz czegoś zupełnie innego, to jest właśnie TO miejsce i TEN wieczór !

🆓 Impreza wolna od alkoholu i dymu tytoniowego 🆓
➖➖➖
📝 Plan Wieczoru:
18:00 – otwieramy, zapraszamy, lądujemy, rozgaszczamy się
19:00 – prowadzone zaproszenie do interakcji „świadome randkowanie”
20:30 – pierwszy set imprezowy „świadomy taniec”
22:00 – prowadzone zaproszenie do interakcji „świadome randkowanie”
22:30 – drugi set imprezowy „świadomy taniec”
00:30 – wspólne zakończenie wieczoru
01:00 – koniec imprezy
➖➖➖
📌 Hybrydy, ul. Złota 7/9
📅 14.02.2023
🕕 godz. 18
🎟 BILETY:
Przedsprzedaż:
https://goout.net/…/sober-extatic-valentines-party/user/
▪ 77pln / osoba
▪ 135pln / para
W dniu imprezy:
bilety dostępne na bramce
▪ 99pln / osoba
▪ 169pln / para
***
ℹ Prowadzący:
PAWEŁ „QUBIK” JAKUBIAK – Animator kultury dla Fundacji Universitatis Varsoviensis, DJ, instruktor tańca intuicyjnego, filozof, etyk, pedagog. (Praktyk: joga, qigong, movement, shiatsu, shinrin yoku, Wim Hof method, Lowen method, T.R.E., 5Rythms, Access Bars, ISTA.)
ALEKSANDRA MARIA LOVE – Mgr psychologii społeczno-kulturowej z londyńskiego LSE. Facylitatorka i organizatorka przestrzeni świadomej sensualności przez ostatnie 8 lat w EROS Medicine. Oferuje nauki i transmisję przełamywania wstydu, ukochania wszystkich części siebie, uleczenia poprzez dotyk i przyjemność oraz odnajdywania plemiennego bycia razem.
KASIA CHOJNACKA – Przedsiębiorczyni społeczna, kreatorka świadomych przestrzeni, wyznawczyni pozytywnego wpływu szczerej, kreatywnej zabawy na rozwój osobisty, instruktorka tańca intuicyjnego. Ex specjalistka od międzynarodowych start-up’ów, nauczycielka mindfullness oraz facylitatorka medytacji ruchowej dla europejskiego Google.
DARIA DE JUAN RAMIREZ – tancerka tańca intuicyjnego (Movement Medicine, 5Rytmów, Ecstatic Dance, BMC i CI), masażystka Reiki i Access Bars, absolwentka ISTA, orientalistka, mgr arabistyki.

Bilety