Date & time Venue Palladium Tickets wejściówki za oddaną krew

Sorry, this entry is only available in Polish.

Ruszyła 13. edycja akcji Dzielnicy Śródmieście oraz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W tym roku dla dawców krwi oraz szpiku kostnego czekają bezpłatne wejściówki na koncert Ralpha Kaminskiego, zaplanowany na 10 października 2021 r.

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy dobrze się nawodnić, zabrać ze sobą dowód osobisty i udać do mobilnego punktu poboru (specjalny krwiobus) lub siedziby RCKiK przy ul. Nowogrodzkiej 59 (od poniedziałku do piątku w godz. 7-13). Krwiobus będzie czekał na mieszkańców w każdą środę w godz. 9-14 przy Pałacu Kultury i Nauki (od strony wejścia na stację metra Centrum) – aż do 6 października 2021 r. Każdy, kto w ramach akcji odda krew, otrzyma bezpłatną wejściówkę na koncert finałowy kierowany wyłącznie do uczestników zbiórki. Ten odbędzie się 10 października 2021 r. o godz. 20 (klub Palladium, ul. Złota 7/9) lub w pierwszym możliwym terminie – w zależności od ewentualnych zmian w obostrzeniach pandemicznych. Tegoroczny finał swoim występem uświetni Ralph Kaminski, topowy twórca polskiej muzyki alternatywnej.

Sytuacja związana z COVID-19, a także obostrzenia wprowadzone przez rząd, sprawiły, że pomimo szczerych chęci nie mogliśmy zaprosić dawców na koncert wieńczący ubiegłoroczną akcję. Jednak nie zapomnieliśmy o żadnym z jej uczestników. Na tegoroczny finał zapraszamy dawców z poprzedniej i bieżącej edycji. Podwoiliśmy liczbę wejściówek, więc znajdzie się miejsce dla wszystkich.