Date & time Venue Hybrydy Tickets 40 zł Lineup 19:00 - OTWARCIE DRZWI
20:00 - ROZPOCZĘCIE KONCERTU
Ticket distribution ticketmaster.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

White Highway dla Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Mówią o sobie: “Gramy hard rocka inspirowanego latami 80 z dużą dawką nowoczesnych rozwiązań stosowanych w dzisiejszej muzyce rockowo-metalowej.” Zadziorne riffy, fantastyczne wokale i ogromna dawka scenicznej energii to esencja White Highway. Zespół od 2016 roku zespół organizuje festiwal poświęcony muzyce hard rockowej o nazwie Still Of The Night. Trzecia edycja to koncert, podczas którego, zostanie zorganizowana aukcja na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka – jednej z najstarszych organizacji pozarządowych w tej części Europy. Zapowiada się dobre rockowe granie w szczytnym celu!

Koncert odbędzie się 12 października 2019 w warszawskim klubie Hybrydy. Bilety w cenie 40 zł będą dostępne na miejscu, w dniu koncertu lub w przedsprzedaży za pośrednictwem portalu Ticketmaster.pl ( https://www.ticketmaster.pl/event/still-of-the-night-vol-3-80s-rock-live-show-bilety/13817)

Celem koncertu jest wsparcie działań KOPD.
– Nasi Przyjaciele – Muzycy i klub Hybrydy dołożyli wszelkich starań, aby koncert mógł zostać zrealizowany. White Highway przekonuje, że muzyka hard rockowa nie odeszła w zapomnienie. Warto pomagać w rytmie rock’n’rolla, zapraszamy na koncert!”- podkreśla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, Manager PR i Promocji Komitetu Ochrony Praw Dziecka.
– KOPD współpracuje z biznesem, realizując rozmaite projekty – od kampanii społecznych, po eventy sportowe i koncerty (ostatnio Kamila Bednarka oraz zespołu Enej). Od 17 lat organizuje ogólnopolski Konkurs Świat Przyjazny Dziecku, którego symbol na opakowaniu zabawek czy okładkach książek jest gwarancją dobrego wyboru produktów dla najmłodszych. Cały czas poszukujemy nowych możliwości pozyskania środków na działalność, rozwijajmy się, realizując konkretne działania CSR i CRM. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z największymi firmami w Polsce i zapraszamy do współpracy kolejne. Wszystko to, aby móc pomagać jeszcze skuteczniej! – mówi Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz.

– Jeśli jesteś fanem natapirowanych włosów, neonowych legginsów czy muzyki takich zespołów jak Bon Jovi, Van Halen, Motley Crue czy Ratt – to niewątpliwie impreza dla Ciebie! – zapewniają z kolei muzycy na czele z charyzmatyczną Kasią Bieńkowską.

– 12 października 2019 r. – już po raz trzeci – zagramy największe przeboje hard’n’heavy z lat ’80. Usłyszycie zadziorne riffy zespołu Scorpions, zobaczycie pełne atrakcji show à la Motley Crue, pojawią się takie przeboje jak “Bad Medicine”, nieśmiertelne “Jump” czy “Ain’t Talk About Love”! A to wszystko w szlachetnym celu – cały dochód z aukcji charytatywnej zostanie przekazany dla podopiecznych Komitetu Ochrony Praw Dziecka – zaznacza wokalistka White Highway i organizatorka wydarzenia – Kasia Bieńkowska.

Nie zabraknie też Gości, wystąpi m.in. Maksymilian Kwapień – finalista 9 edycji The Voice of Poland czy Tomasz Struszczyk – wokalista legendarnego Turbo. Wszelkie informacje o zbliżającym się koncercie Still Of The Night – ’80s Rock Live Show można śledzić na stronie:
https://www.facebook.com/events/448581182648638/ – wydarzenie na Facebook’u;
https://www.facebook.com/SOTNshow/ – fanpage koncertu.


Pełna lista Gości:

Wokaliści:
• Maksymilian Kwapień – wokalista zespołu K.A.C, finalista 9 edycji The Voice of Poland TVP,
• Alda Rei – wokalistka zespołu Livin Fire,
• Michu Przybylski – wokalista grupy RusT,
• Adam Nawara – wokalista Silver Samurai i Cry Baby,
• Tomasz Struszczyk – wokalista legendarego Turbo,
• Sebastian Stodolak – wokalista Scream Maker, organizator Memoriału R.J. Dio,
• Robert Tyc – wokalista zespołu Hetman,
• Marcin “Merot” Maliszewski – wokalista ThE BlacK HorsemeN, trener wokalny.

Muzycy:

• Patryk Makać (Lux Perpetua) – gitara
• Dawid Pięta (MadRise) – gitara
• Michał Wrona (Scream Maker) – gitara
• Maciej “Iron” Bartnicki (Hades) – gitara
• Bartek Kazimieruk – gitara

Po koncercie odbędzie się after party w rytmie największych hitów pop/rock z lat ’80 do białego rana!

Partnerzy koncertu: Pasja – salony muzyczne, Klub Hybrydy.
Patroni medialni: Akademia Rocka, Strefa Music Art., Radio Orbit, Radio Praga, Koncertomania.pl, Ticketmaster.pl, Wiara Rocka, Szarpidrut.pl, kvlt, Rock Kompas.

Organizatorzy:

White Highway to jeden z nielicznych reprezentantów polskiego hard’n’heavy inspirowanego latami ’80 z mocnym damskim wokalem na froncie. W grudniu 2018 r. pojawił się debiutancki album grupy, który został wydany przez wytwórnię Lynx Music. Album zawiera 10 autorskich kompozycji i został doceniony przez licznych recenzentów. Pozytywna recenzja płyty została opublikowania m.in. w lutowym numerze “Teraz Rock” czy w brytyjskich magazynach “Power Play” i “Fireworks”. W muzyce grupy pobrzmiewają echa takich wykonawców jak: Whitesnake, Def Leppard, Kiss, Van Halen, Giant, Vixen, Saraya czy elementy muzyki filmowej, a nawet progresywnej! Aktualny materiał koncertowy zawiera utwory z najnowszego albumu długogrającego pt. “Hittin’ the road” oraz EP-ki o tytule “City Lights” wydanej w 2017 roku własnym sumptem zespołu.
Członkowie zespołu
Kasia Bieńkowska – wokal/teksty,
Paweł “Polish Paul” Gromadzki – gitara elektryczna,
Piotr “Dudi” Dudkowski – gitara elektryczna,
Michał Dybus – gitara basowa,
Mirek Skorupski – klawisze,
Tomek Sobieszek – perkusja.

Grupa jest inicjatorem i organizatorem festiwalu „Still Of The Night” – jedynego w Polsce tribute dla zespołów hair metalowych z lat ’80.
Fanpage wydarzenia:
https://www.facebook.com/SOTNshow/

Beneficjenci:
Komitet Ochrony Praw Dziecka jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego, która zajmuje się ochroną praw i interesów dzieci oraz ich rodzin. Od 1981 roku misją Komitetu jest przeciwdziałanie i zapobieganie wszelkim przejawom krzywdzenia dzieci oraz pomoc rodzinom w sytuacjach kryzysowych. Swoją misję KOPD realizuje poprzez Centrum Interwencyjne w Warszawie oraz 20 oddziałów terenowych w całej Polsce. Komitet Ochrony Praw Dziecka jako organizacja pozarządowa świadczy pomoc psychologiczną, pedagogiczną, diagnostyczną, psychoterapeutyczną, mediacyjną i prawną, szukając najwłaściwszej formy pomocy dla dziecka i jego rodziny. Więcej informacji na temat działalności KOPD można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.kopd.pl