Date & time Venue Palladium Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

XV Świąteczny Koncert SGH odbędzie się 14 grudnia 2020 roku. Jak co roku warszawscy artyści zagrają dla Was covery świątecznych utworów i sprawią, że będzie to niezapomniany wieczór.

Idea projektu zrodziła się 15 lat temu w głowach studentów SGH w Warszawie, chcących pomóc tym najbardziej potrzebującym. Tak powstał Koncert. Przez pierwsze kilka lat, pod nazwą Świąteczny Koncert Talentów, odbywał się na Auli Spadochronowej na SGH. Przez ostatnie lata cały projekt bardzo się rozwinął a sam Koncert odbywający się w Palladium jest jego zwieńczeniem. Podczas poprzednich edycji zebraliśmy już ponad 110 tys. złotych, a na finale gromadzimy ok. 2500 osób.

Wokół Koncertu powstało kilka akcji pobocznych, takich jak:
– Licytacje Kolacji, do których zapraszamy przedstawicieli organizacji studenckich naszej uczelni oraz Rektora SGH. Licytowanym osobom zapewniamy profesjonalną sesję zdjęciową, a sama licytacja odbywająca się przez facebook’a z roku na rok zyskuje na popularności. We współpracę przy Licytacjach Kolacji angażuje się wiele warszawskich restauracji, przekazując vouchery na kolację z osobą licytowaną.
– Tydzień Świąteczny, odbywający się w dniach poprzedzających finał na Auli Spadochronowej SGH co roku przyciąga wielu studentów. Podczas Tygodnia można wziąć udział w konkursach i loteriach, kupić domowe wypieki i poczuć atmosferę zbliżających się świąt.
– Licytacje Podarunków, przekazanych nam przez znane osoby oraz firmy z całej Polski. Do tej pory można było wylicytować pióro od Prezydenta RP, naszyjnik Pierwszej Damy, piłkę podpisaną przez kadrę siatkarzy, zaproszenia do Teatru Wielkiego i wiele wiele innych, ciekawych fantów.
Cały dochód przekazywany jest fundacjom pomagającym chorym dzieciom.

Organizatorem Koncertu jest Stowarzyszenie Akademickie MAGPRESS (wydawca NMS MAGIEL).
http://swiatecznie.org/