Date & time Venue Hybrydy Tickets 95 PLN // 100 PLN // 120 PLN Lineup 18:00 – drzwi
19:15 – Moriah Woods
20:00 – William DuVall
Ticket distribution livenation.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Koncert Williama DuValla zaplanowany na 5 października tego roku w klubie Stodoła w Warszawie został przełożony na 15 maja 2022 roku do klubu HYBRYDY.
Bileteria, za pośrednictwem której kupiłeś bilet, skontaktuje się z Tobą. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

William DuVall show due to take place this year on October 5th at Stodola club, Warsaw has been rescheduled to May 15th, 2022 to HYBRYDY club.
The ticketing agent you used to buy your ticket will be in touch. In the meantime, stay safe and look after each other.
____________
____________
Niewielu muzyków miało tak różnorodną artystycznie i pełną sukcesów karierę jak frontman Alice in Chains, William DuVall. Od założenia w 1983 roku jako nastolatek legendarnego zespołu z Atlanty – Neon Christ, aż do współpracy supergrupy Giraffe Tounge Orchestra (z członkami zespołów Mastodon i Dillinger Escape) w 2016 roku, DuVall od ponad 35 lat tworzy swoje wyjątkowe miejsce na firmamencie.
4 października Artysta wydał swój pierwszy solowy album „One Alone” promowany singlem „Til the Light Guides Me Home”.
„One Alone” to tlący się, całkowicie akustyczny romans. W przeciwieństwie do wielowarstwowego ataku dźwiękowego, który pojawia się w większości jego dyskografii, „One Alone” jest tak unikatowy i intymny jak to tylko możliwe – przypomina nocną spowiedź czy kameralny koncert w salonie.
William wspomina: „Czułem potrzebę oderwania wszystkiego. Ten album jest zdecydowanie jednym głosem i jedną gitarą. Ujawnia sedno tego, kim jestem jako wokalista, gitarzysta i autor tekstów.”