Date & time Venue Proxima Tickets I pula – 59 zł – dostępna od 15.02 od godz. 12:00 do 15.02 godz. 23:59; II pula – 89 zł – dostępna od 16.02 do 30.04 godz.23:59; III pula – 109 zł – dostępna od 1.05 do dnia koncertu; IV pula – 129 zł – w dniu koncertu w dniu koncertu Ticket distribution ebilet.pl
http://bitly.pl/Fk8nO

Sorry, this entry is only available in Polish.

Young Stars on Tour 2020 artyści
Headlinerem YSOT2020, obok Sylwii Lipki, najpopularniejszej gwiazdy młodego pokolenia w Polsce, jest jeden z najgorętszych boysbandów w Europie czyli RoadTrip, którzy po raz pierwszy odwiedzą nasz kraj!

Nie zabraknie także gwiazd Young Stars, czyli Bartka Kaszuby, Agaty Gładysz, Kai Jabłońskiej, Olivii Klinke, którzy jak zawsze gotowi są poruszyć scenę i publiczność swoim muzycznym powerem!

Dodatkowe pokłady energii zapewnią TKM&Marianne, Obi oraz debiutujący: Aleksander Kępka, Julia Bińczyk czy Sandra Czuraj.

Towarzyszyć nam będą również ambasadorzy czyli najpopularniejsi youtuberzy: Dominik Rupiński, Filip Kłoda, Dominik Łupicki i Zosia Gajewska.

Ograniczenia wiekowe
Osoba małoletnia poniżej 12 roku życia może przebywać na koncercie pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 12 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.
Wszyscy uczestnicy koncertu muszą posiadać bilet wstępu.