Date & time Venue Hybrydy Tickets 65 PLN/ 75 PLN Lineup 19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - DJ Tiiiiiiiiiip
20:30 - Yung Gravy
Ticket distribution goingapp.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

NOWA DATA! 03.06.2022 📣
Gravy lubi blueberry muffins… i czyste sytuacje, więc z powodu regulacji i obostrzeń w Europie, zdecydował się przesunąć tour, ale no worries…
Gravy come through finesse the thotties out yo party w piątek 3 czerwca! Jako DJ support wpadnie z nim Tiiiiiiiiiip! 🔥
Bilety zachowują ważność.
Europa się otwiera, znikają obostrzenia, wierzymy, że to już ostatnia taka sytuacja. Dziękujemy Wam za wyrozumiałość i do zobaczenia na koncercie. 🤝🙌

“Nigdy nie chciałem być jak wszyscy. Chcę być jak nikt inny”! – ta deklaracja Young Gravy’ego stała się jego znakiem rozpoznawczym. Przekonali się o tym chociażby uczestnicy pierwszego polskiego koncertu mr. cleana 15 listopada, gdy dzielił się z fanami kurczakiem i płatkami śniadaniowymi ze sceny.
17 marca 2022 zapraszamy na powtórkę z rozrywki, tym razem Gravy wystąpi w warszawskich Hybrydach i z całą pewnością znowu nas czymś zaskoczy ?

Bilety do nabycia na https://www.big-idea.eu/gravy

Patrząc na jego wizerunek, kreację w internecie czy teledyskach, nie sposób pomyśleć, że ten 25-latek z Rochester w stanie Minnesota to jedna z najciekawszych postaci sceny trapowej. Pozory jednak często mylą, za to sam talent już nie. A Yung Gravy to człowiek bardzo utalentowany, a dodatkowo obdarzony ogromnym poczuciem humoru i pomysłem na autokreację, która dalece wybiega poza hiphopowe szablony.
“Nigdy nie chciałem być jak wszyscy. Chcę być jak nikt inny” – tak powiedział kiedyś Matthew Hauri, który znany na muzycznej scenie jest także pod pseudonimami Lil Steamer, Mr. Clean i Yung Gravity.
Jego muzyka stanowi wypadkową trapu, funku i klasycznych soulowych nagrań sprzed pół wieku. Yung Gravy nie napina się na atakowanie najwyższych miejsc na listach przebojów, nie kopiuje pomysłów innych twórców, i to właśnie ten autorski sznyt zjednał mu mnóstwo fanów.

Największe hity artysty to “Mr. Clean”, “1 Thot 2 Thot Red Thot Blue Thot” i “Magic”. Lista ta jednak regularnie się rozszerza, bo Young Gravy to twórca wyjątkowo aktywny i płodny. Długo przygotowywał się do premiery debiutanckiej oficjalnej płyty, ale gdy w końcu w maju 2019 r. wypuścił “Sensational”, to kolejne wydawnictwa – “Baby Gravy 2” z bbno$em oraz “Gasanova” wydał w okresie niewiele ponad roku.
Yung Gravy przyleci do Polski na sam początek wiosny i z pewnością na jego kolejnym polskim koncercie nie zabraknie dużej ilości pogodnej, przebojowej muzyki. Z tego jest znany. Nie sposób się z nim znudzić, za to bardzo łatwo przychodzi spędzenie w towarzystwie jego muzyki świetnego czasu.

To co, dacie się zaprosić?