Data & czas Miejsce Proxima Bilety Bilety w cenie 50 zł (przedsprzedaż), 60 zł (w dniu koncertu). Sprzedaż biletów bileteria palladium ebilet.pl
empik
goout.net
media markt, saturn
ticketclub.pl ticketmaster.pl

Brylfest to festiwal poświęcony twórczości Roberta Maksymiliana Brylewskiego – wokalisty, gitarzysty, kompozytora i autora tekstów. Był liderem i współzałożycielem takich zespołów jak Kryzys, Brygada Kryzys, Izrael oraz Armia. Pierwsza edycja Brylfestu odbyła się w 2005 roku w warszawskim klubie Stodoła.

Ideą, która przyświecała organizatorom festiwalu u samego początku, była popularyzacja bogatego dorobku artystycznego Roberta oraz wyciągnięcie pomocnej dłoni w kierunku młodych wykonawców i twórców – poprzez udostępnienie sceny dużych klubów, promocję w mediach oraz możliwość współpracy z liderami polskiego undergroundu.

Brylfest powraca w 2019 roku z inicjatywy córek Roberta, Sary oraz Ewy. Fundament pozostać ma ten sam – „każdego roku chcemy przypominać utwory zespołów, które współtworzył tata, a także promować zespoły, które ciężko pracują na swoje” – mówią córki.

Do tej pory, na 5 edycjach festiwalu, który odbywał się regularnie w latach 2005-2010 (z przerwą w 2008 r.) wystąpiły m.in. takie zespoły jak: Under The Gun, Ił-62, Alians, Power Of Trinity, Von Zeit Jack, Enchantia, King Shiloh, Konopians.

W tym roku zaproszenie do udziału w Festiwalu przyjęli m.in. Lech Janerka, Marcin Świetlicki z zespołem Zgniłośc, The Fruitcakes. Zgodnie z ideą imprezy wystąpią finaliści konkursu dla młodych kapel : zespoły Fonogon, Pasażer, Green Roots. Ale to jeszcze nie wszystko, gdyż szykuje się sporo niespodzianek…

Bilety dostępne:
GoOut – https://bit.ly/2DfRs2E
Ebilet – https://bit.ly/2KJONUR
Eventim – https://bit.ly/2GiGOIY
Ticketmaster – https://bit.ly/2GioU9p
Ticketclub – https://bit.ly/2XhpaMH
Empik – https://bit.ly/2v7zISq

Bilety