Data & czas Miejsce Palladium Bilety 90 zł [miejsca stojące] // 140 zł [balkon / miejsca siedzące] Bilety Wyprzedany Sprzedaż biletów bileteria palladium goout.net Linki Wydarzenie na Facebooku

UWAGA!
Prosimy nie kupować biletów od innych osób. Bilety są imienne. Dane będą weryfikowane na wejściu do klubu. Bilety wystawione na inne nazwisko są nieważne.

To będzie ostatni koncert Korteza przed kilkumiesięczną przerwą, podczas której będą trwały prace nad trzecim albumem.

25.01.2018 Kortez wspólnie z zespołem zagra w Warszawie w Klubie Palladium. Bilety na to wydarzenie będą biletami imiennymi. Sprzedaż rozpocznie się w czwartek, 6.12.2018 o godzinie 12:00.

Dodatkowy koncert (25.01.2019) w Warszawie będzie kontynuacją i jednocześnie zakończeniem wyprzedanej w całości trasy HEJ WY o retrospektywnym charakterze. Będzie można na nim posłuchać wybranych piosenek ze wszystkich dotychczasowych wydawnictw Korteza. We wrześniu 2018 trasę HEJ WY poprzedziło ukazanie się „Mini domu”, który jest zbiorem EPek pochodzących z podwójnie platynowego albumu „Mój dom”. Na płycie znalazły się także dwa nowe utwory: „Hej wy” i „Stare drzewa”.

W Warszawie Kortezowi towarzyszyć będzie zespół w składzie: Krzysztof Domański, Lesław Matecki, Robert Kretzschmar i Jacek Lachowicz.

Bilety