Data & czas Miejsce Proxima Bilety 89PLN /114 PLN Bilety Nowa Data Sprzedaż biletów livenation.pl ticketmaster.pl Linki Wydarzenie na Facebooku

Koncerty Larkin Poe zaplanowane na listopad tego roku zostają przełożone:
2 listopada 2021, klub Proxima, Warszawa 👉 23 maja 2022, klub Proxima, Warszawa
3 listopada 2021, klub Kwadrat, Kraków 👉 22 maja 2022, klub Kwadrat, Kraków
Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

Larkin Poe na dwóch koncertach w Polsce!

22 maja 2022 – Kraków, klub Kwadrat
23 maja 2022 – Warszawa, klub Proxima

Po dwóch owocnych latach, w czasie których zespół otrzymał nominację do GRAMMY® za swój przedostatni, wysoko notowany album i koncertował na całym świecie – od Nashville do Nowej Zelandii, Larkin Poe powraca z niepodważalnie najbardziej odważnym artystycznie i dalekosiężnym materiałem do tej pory.
Zespół ponownie wcielił się w rolę producenta albumu, który zostanie wydany w ich własnej wytwórni Tricki-Woo Records. SELF MADE MAN ujrzy światło dzienne 1 maja 2020.

Multiinstrumentalny siostrzany duet, który tworzą Rebecca i Megan Lovell, pochodzą z Nashville, lecz wychowały się w Atlancie. Ich muzyka i przekaz w stronę niezbadanych terenów, zainspirowany epickimi podróżami po całym świecie, ciągle ma w sobie korzenie pochodzące z uwielbianej przez nie południowej części USA. Poczynając od grzmiącego mocą pierwszego kawałka na albumie „She’s A Self Made Man”, po nostalgiczne „Tears of Blue to Gold” czy ostrzejsze, zakrapiane bluesem rodem z Chicago „Scorpion” po radosne „Easy Street”, album jest naznaczony ambicją łączącą eklektyzm, energiczne brzmienia i otwartość. Uniwersalne teksty są przepełnione połączeniem tradycji z inwencją i wyjątkową umiejętnością Larkin Poe poruszania serc i dusz ludzi na całym świecie.

Polska publiczność będzie miała możliwość usłyszeć nowy album w wersji live aż dwukrotnie. W 2021 roku Larkin Poe odwiedzą dwa polskie miasta w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej.