Data & czas Miejsce Hybrydy Bilety 75 zł (przedsprzedaż) // 90 zł (w dniu koncertu) Rozpiska 19.00 wejście
20.00 start
Sprzedaż biletów bileteria palladium biletomat.pl ebilet.pl
empik
goingapp.pl goout.net
media markt, saturn
ticketmaster.pl
www.empikbilety.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

Little Simz wraca do Polski! Młoda brytyjska raperka wystąpi 9 października w warszawskich Hybrydach.
Bilety do sprzedaży trafią w najbliższy piątek, 5 kwietnia o godzinie 10:00.
W jednej z piosenek ze swojego nowego albumu „GREY Area”, Little Simz śpiewa o sobie „I’m a boss in a fucking dress” – trudno się z tym nie zgodzić. W wieku 25 lat może pochwalić się 3 albumami, kilkoma EPkami i mixtape’ami, które ukazały się sumptem jej wytwórni AGE: 101 Music. W tym czasie studiowała także na londyńskim Westminster Kingsway College.
To obecnie jedna z najciekawszych postaci sceny hip-hopowej. Jej styl to eksperymentalne, elektroniczne bity połączone z szybkim rapem. Na „GREY Area” znajdziemy surowe i ciężkie brzmienia w otwierających album utworach „Offence” czy „Boss”. Kolejne jest „Selfish” – dużo bardziej melodyjne. Na płycie pojawiają się też gościnne występy – Cleo Sol, Little Dragon czy Michaela Kiwanuki.
U Little Simz, tak samo ważne jak muzyka, są teksty. Na najnowszym albumie przewijają się sprawy obecne w życiu chyba każdego młodego człowieka – wątpliwości co dalej, poczucie samotności, zdanie tylko na siebie. Wszystko w charakterystyczny dla Little Simz, prosty sposób. Nie zapominajmy o jej dobitnym języku, pewności siebie, ale też ogromnym dystanie. Tak powstały „Therapy” czy „Pressure”.

Bilety