Data & czas Miejsce Proxima Bilety 95 zł (przedsprzedaż) / 110 zł (w dniu koncertu) Rozpiska 19:00 – wejście
20:00 – start koncertu
Sprzedaż biletów biletomat.pl ebilet.pl
empik
goingapp.pl
media markt, saturn
ticketmaster.pl
www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie)
www.empikbilety.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Marka Lanegana. Amerykański muzyk wraz z zespołem wystąpi 19 listopada w warszawskiej Proximie.

Bilety na koncert trafią do sprzedaży w piątek 26 kwietnia o godzinie 10:00.

Mark Lanegan to jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów na współczesnej rockowej scenie. Ma na swoim koncie współpracę z niezliczoną ilością ważnych artystów, śpiewał między innymi w grunge’owej legendzie, formacji Screaming Trees, działał w Mad Season, współpracował z Joshem Homme w Queens Of The Stone Age, wspólnie z Gregiem Dulli odpowiada za wiele piosenek The Twilight Singers oraz The Gutter Twins, ma na swoim koncie także wspólny projekt z Isobel Campbell.

„Somebody’s Knocking” to najnowszy album Lanegana, którego premiera planowana jest na 18 października. Właśnie ukazał się pierwszy singiel z płyty – „Stitch It Up”.

https://www.youtube.com/watch?v=vuW0KLUYCQg

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Bilety