Data & czas Miejsce Palladium Bilety 129 - 149 zł Sprzedaż biletów bileteria palladium bilety24.pl Linki Wydarzenie na Facebooku

Pawbeats Orchestra rusza w trasę koncertową! Koncert w Palladium 16 lutego 2020r .

Inicjatorem projektu jest Marcin Pawłowski – bydgoski producent i kompozytor działający pod pseudonimem Pawbeats, który zaprasza do gościnnego udziału w swoich koncertach wokalistów i raperów, z którymi do tej pory współpracował. Podczas koncertów na trasie pojawią się między innymi: Dorota Miśkiewicz, Grubson, Zeus, Bisz czy VNM i wielu innych wykonawców – pełen opis artystów dostępny przy zakupie biletów na koncerty. https://www.bilety24.pl/artysta/pawbeats-79.html
Po opublikowaniu zapowiedzi koncertu, producent na swojej stronie napisał: „Rozpoczyna się najważniejszy moment w mojej koncertowej działalności. Jestem dumny i szczęśliwy, że możemy grać naszą muzykę w takim składzie i w takich miejscach.”
Pawbeats Orchestra to pierwszy w Polsce stale koncertujący projekt producencki związany z hip-hopem. Na jednej scenie w towarzystwie live bandu wystąpią wokaliści, raperzy, a także orkiestra smyczkowa. W zapowiedzi koncertu czytanej przez Tomasza Knapika udział wzięli zaproszeni artyści, muzycy zespołu, zaprzyjaźnieni z projektem twórcy internetowi a także słuchacze.
Zapowiedź trasy Pawbeats Orchestra:

Pawbeats Orchestra i goście, m.in.: Bisz, Grubson, Dorota Miśkiewicz, Natalia Grosiak, Marika, Klaudia Szafrańska, Zeus, VNM oraz Agencja Muzyczna UNION – producent trasy koncertowej, zapraszają na koncerty.

Pawbeats, a właściwie Marcin Pawłowski to urodzony w Bydgoszczy kompozytor, producentmuzyczny i multiinstrumentalista. Autor płyt „Utopia”, „Orchestra”,”Chakra” w duecie z Kalim,czy też wydanej w 2018 roku „OUT”. Produkował kilkadziesiąt albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło statusy Złotej oraz Platynowej Płyty, takich jak: Miuosh – Prosto przed siebie, Pih – Dowód Rzeczowy (trylogia), KęKę – Nowe Rzeczy czy też autorska Utopia

Pawbeats Orchestra to coś więcej niż koncert. To wydarzenie muzyczne gromadzące wyjątkowych artystów, muzyków i wspaniałą publiczność w prestiżowych miejscach, salach koncertowych w Polsce. To także pierwszy w Polsce stale koncertujący projekt producencki związany z hip-hopem. Na jednej scenie w towarzystwie live bandu wystąpią wokaliści, raperzy, a także orkiestra smyczkowa – prawdziwa fuzja elektroniki z instrumentalistyką.

W tym oryginalnym projekcie muzycznym wystąpią artyści z różnych klimatów muzycznych, m.in.: Bisz, Grubson, Dorota Miśkiewicz, Natalia Grosiak, Marika, Klaudia Szafrańska, Zeus, VNM, a także niezapowiedziani wykonawcy, którzy zawsze dodadzą smaku całemu przedsięwzięciu.

Bilety do nabycia w sprzedaży internetowej: Bilety24 https://bit.ly/2LDdbY0
Ceny biletów :
129zł / miejsca stojące – płyta
149zł / miejsca siedzące – balkon

Przed zakupem biletu należy zapoznać się z regulaminem Bilety24 oraz regulaminem Organizatora dostępnym na stronie www.mua.com.pl. Zakup biletu oznacza akceptację regulaminów.

Bilety na koncert w Bydgoszczy dostępne na stronie
https://www.biletomat.pl/koncerty/pawbeats-orchestra-bydgoszcz-8124/
Video z Pawbeats Orchestra:

Bilety