Data & czas Miejsce Proxima Bilety od 139 PLN Rozpiska 19:00 - drzwi
20:00 - koncert
Sprzedaż biletów ticketclub.pl
www.stodola.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

? ? Drodzy,informujemy, że koncerty Asafa Avidana w Warszawie oraz w Krakowie zostały przełożone i odbędą się w nowych terminach.
► 8 lutego 2021 / 26 września 2021, Klub Kwadrat (Kraków) → 7 kwietnia 2022 ✅
► 10 lutego 2021 / 25 września 2021, Klub Proxima (Warszawa) → 9 kwietnia 2022 ✅
Wszystkie dotychczas zakupione bilet automatycznie zachowują swoją ważność dla nowych dat! Miejsca oraz godziny wydarzeń pozostają niezmienne.

Do zobaczenia w kwietniu 2022! ??

? Asaf Avidan powraca do Polski! Artysta obdarzony wyjątkowym głosem o hipnotyzującej barwie w kwietniu 2022 wystąpi w Krakowie oraz Warszawie. ⚡ Izraelska gwiazda rocka, folku i bluesa zaprezentuje materiał z najnowszego albumu „Anagnorisis” ?, który zapowiadają single „Earth Odyssey” oraz „Lost Horse”. ?

Anagnorisis to termin literacki ukuty przez Arystotelesa, określający nagłą chwilę rozpoznania, jakiego doświadczyć może postać. Oznacza moment, w którym poprzez odsłonięcie ukrytego wcześniej elementu fabuły, bohater zmierza się ze swoją prawdziwą tożsamością, przekraczając granicę ignorancji i zmierzając w kierunku wiedzy.
Po 10-letnim cyklu systematycznego koncertowania, zbliżający się do swoich 40. urodzin Asaf Avidan postanowił zrobić sobie co najmniej roczną przerwę od występów, by zastanowić się nad swoim życiem, karierą oraz sztuką. Wokalista zapragnął doświadczyć czasu i przestrzeni w inny sposób, niż w trakcie minionych lat. Avidan wybrał w tym celu stary wiejski dom we Włoszech, który następnie przekształcił w studio nagraniowe oraz swoiste miejsce odosobnienia. Jak sam przyznał, otaczały go tam zielone pola i gaje oliwne, dużo niebieskiego nieba, a także cisza i spokój.

Album „Anagnorisis” to siódmy album w karierze artysty, w tym czwarty wydany solowo. Nowa płyta będzie następczynią wydanego w 2017 r. „The Study on Falling”, który odniósł w naszym kraju wielki sukces.