Data & czas Miejsce Proxima Bilety 99 PLN // 104 PLN Sprzedaż biletów livenation.pl Linki Wydarzenie na Facebooku

AVATAR zapowiada trasę koncertową pod tytułem „Going Hunting”, w ramach której odwiedzą także Polskę? ?

Bilety:
➡️https://www.livenation.pl/show/1338657/avatar/warsaw/2022-02-28/pl

Grupa Avatar, która od lat cieszy się ogromną popularnością i ma w Polsce spore grono oddanych fanów, przyjedzie do naszego kraju już w 2022 roku! Poznaliśmy supporty polskiego koncertu!

Grupa AVATAR koncertowała w wielu krajach u boku takich sław jak Five Finger Death Punch, Sabaton, Lacuna Coil czy Avenged Sevenfold. Zespół odwiedził również największe światowe festiwale: Welcome to Rockville oraz Earthday Birthday w USA, Bloodstock oraz Wacken Open Air w Niemczech, Alcatraz Metal Fest w Belgii, Metaldays w Słowenii czy Download w Wielkiej Brytanii. Kapela zrobiła również furorę na Pol’and’Rock Festival 2019, podczas którego podbiła serca polskiej publiczności. Już niedługo AVATAR zagości w Polsce!

Mroczni i szaleni heavy-metal-n’-rollowi wizjonerzy znani, jako AVATAR nie wybrali swojej nazwy przypadkowo. „Awatar” jest definiowany, jako manifestacja bóstwa w formie cielesnej, lub ikona reprezentująca odrębną istotę w innej sferze. Oba znaczenia doskonale opisują szwedzką rockową sensację.

Czarnoksiężnicy z zespołu AVATAR maja ambicję zatrzeć granice między zespołem muzycznym, trupą teatralną i mistrzowskim kinem grozy. Serią albumów i teledysków zapraszają słuchaczy do krainy Avatar Country, w której rządzi metal. Utwory AVATAR to epickie hymny – precyzyjnie wycelowane w krajobraz kulturowy, który jest gotowy na świeże piosenki od zespołu z gigantyczną osobowością.

Infiltracja kulturowa AVATAR obejmuje zarówno komercyjne radio rockowe, jak i serwisy streamingowe, gdzie utwory takie jak „The Eagle Has Landed”, „Hail the Apocalypse” i „Let it Burn” zgromadziły ponad 100 milionów odtworzeń.
AVATAR powrócił w 2020 roku z odważnym manifestem o nazwie „Hunter Gatherer”. Ósmy album zespołu to bezlitosne studium traktujące o bezmyślnej ludzkości, która z prędkością światła pędzi w niepewną przyszłość. Utwory takie jak „A Secret Door”, „Colossus” czy „Age of Apes” to gotowe hymny współczesności.

Podczas warszawskiego koncertu zobaczymy również Veil of Maya i Sonic Assault.

Amerykański zespół Veil Of Maya to jeden z czołowych przedstawicieli progresywnej sceny Deathcore. Jeden z największych obecnie zespołów na szeroko pojętej scenie deathcore’owo-metalcore’owej istnieje od 2004 roku. Ich niezwykłe, energetyczne koncerty zachwycają fanów na całym świecie. Ostatnim albumem w dorobku grupy jest wydany w 2017 roku „False Idol”. Grupa jednak nie próżnuje i stale wydaje pojedyncze piosenki. Najnowsza z nich „Outrun” wywołała niemałą sensację wśród fanów grupy i znawców gatunku. Wcześniej grupa wypuściła jeszcze „Members Only” z 2019 roku, „Outsider” z 2020 roku oraz „Viscera”, który został wydany na początku tego roku.

Sonic Assault to niedający się jednoznacznie sklasyfikować metalowy zespół pochodzący z Göteborga w Szwecji. Grają progresywny thrash metal z dużymi wpływami innych gatunków, takich jak black metal czy hardcore. Po długiej przerwie zespół odrodził się w 2019 roku z nowym perkusistą, brzmieniem i wizerunkiem.
Website |