Data & czas Miejsce Palladium Bilety 80/90/100 PLN Sprzedaż biletów bileteria palladium ebilet.pl goout.net Linki Wydarzenie na Facebooku Link GoOut

Koncert PRESLEY & SINATRA zaplanowany na dzień 18.02.2022r godz. 19.00 w Teatrze PALLADIUM w Warszawie zostaje przeniesiony na 05.04.2022r godz. 19.00. Zakupione bilety zachowują ważność!

Obaj tak różni, a tak samo fascynujący… Jeden był śpiewającym kelnerem, a drugi podobno porzucił karierę wojskową z powodu ukochanej. Ich głosy – o charakterystycznej, ciepłej barwie – stały się symbolami muzyki rozrywkowej XX wieku.
Frank Sinatra i Elvis Presley śpiewali o własnej drodze w życiu („My Way”) i o miłości („Love Me Tender”). To zawsze była nieprosta droga, na której u początków kariery słyszeli, że nie mają głosu i nie nadają się do świata muzyki. Co do miłości – otaczały ich piękne kobiety (J. Garland, A. Gardner, M. Farrow, P. Presley).
Tamtą atmosferę lat 50. I 60. Postarają się wskrzesić muzycy wraz z Mirosławem Niewiadomskim, przenosząc słuchaczy do świata, gdzie nieznajomi w nocy („Strangers in the Night”) upajają się wyzwoloną melodią („Unchained Melody”).

Bilety