Data & czas Miejsce Proxima Bilety 25/35 PLN Rozpiska 18:30 Wejście
19:00 Distinct Way
20:00 M.O.R.O.N.
20:45 Apteka
22:00 Zła Wola
Bilety null Sprzedaż biletów
proxima
www.sklep.zlawola.pl/event/warszawa-proxima
Linki Wydarzenie na Facebooku

Przygotowaliśmy dla Was niesamowity wieczór pełen atrakcji!

Wreszcie jest! Premiera długo wyczekiwanego debiutanckiego albumu zespołu Zła Wola! Jako gość specjalny na koncercie zagra legendarna Apteka! Rozgrzeją Was rewelacyjni Strażacy i niesamowity Distinct Way! Takiej dawki energii scena warszawskiej Proximy dawno nie gościła. Będzie głośno, będzie szybko, będzie ciężko. Nie może Cię zabraknąć!

14 kwietnia (sobota), Warszawa, klub Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a.
Drzwi 18:30, start koncertów 19:00.
Bilet: 25 zł w przedsprzedaży (35 zł w dniu koncertu)

Bilety dostępne na: https://sklep.zlawola.pl/event/warszawa-proxima/
Również w kasie klubu Proxima (ul. Żwirki i Wigury 99a), oraz u zespołów.

Zła Wola – stołeczny zespół założony w najbardziej rockowej dzielnicy Waszawy, na Woli. Przez trzy lata działalności chłopakom udało się wygrać Warszawę i nagrodę publiczności na Emergenzie, dojść do półfinału Gwiazd Rocka TVP, zjechać koncertowo pół polski, dzieląc scenę z takimi legendami jak TSA, czy Christ Agony. Najlepiej wypadają na żywo, co potwierdzi każdy kto chociaż raz ich widział! Wreszcie przyszedł czas na ich debiut studyjny.

Apteka – tego zespołu nikomu nie trzeba przedstawiać. Legenda Jarocina, założona w 1983 r. Przez Jędrzeja „Kodyma” Kodymowskiego, od 35 lat przekracza sztywne ramy gatunków, idąc zawsze swoją drogą, pozostając autentycznymi w tym co robią. 9 wydanych albumów, setki koncertów na całym świecie, niezliczone nagrody i wyróżnienia, dwa pokolenia fanów.

Distinct Way – warszawski zespół thrash metalowy z domieszką hard and heavy. To prawdziwe zwierzaki sceniczne, zawsze dowożący show na najwyższym poziomie. Dowodem na to niech będzie zdobycie przez nich trzeciego miejsca w Warszawie podczas festiwalu Emergenza. Kto był na pewno pamięta, kto nie był ma teraz okazję nadrobić zaległości!

Strażacy – warszawski skład, który ciężko zamknąć w ramy jednego gatunku. Instrumenty grane na żywo i rapujący wokal to połączenie, które pozwoliło chłopakom wygrać Antyfest Antyradia, Przegląd Kapel Garażowych, zagrać na Festiwalu w Jarocinie, czy na gali Antyradia. Na scenie potrafią stworzyć niesamowity klimat!