Data & czas Miejsce Palladium Bilety od 149PLN Sprzedaż biletów ebilet.pl Linki Wydarzenie na Facebooku

Rodrigo y Gabriela, uwielbiany w Polsce meksykański duet ze statuetką Grammy na koncie zagra 11 października 2023 w klubie Palladium w Warszawie!
Rodrigo y Gabriela, słynący z unikalnego połączenia flamenco, rocka i metalu, ogłosili swoją trzecią płytę „In Between Thoughts…A New World”, która ukaże się 21 kwietnia. Album poszerzający tradycyjne brzmienie duetu o nowatorskie, elektroniczne brzmienia i uzupełniony dźwiękami orkiestry został wyprodukowany przez Rodrigo y Gabriela w studiu w Ixtapa w Meksyku.
Już przez ponad dwie dekady Rodrigo y Gabriela hipnotyzują publiczność na całym świecie swoją wirtuozerią. Rodrigo y Gabriela współpracowali w przeszłości z takimi artystami jak Metallica, Hans Zimmer czy Al Di Meola, co skutkowało chwalonymi przez krytyków i fanów singlami. Ich muzyka była wielokrotnie nagradzana, między innymi Latin Grammy Award (2019) i Independent Music Award. Koncert w Warszawie będzie częścią światowej trasy zespołu, na którą fani z całego świata czekają z niecierpliwością!
Limitowana przedsprzedaż rozpocznie się w czwartek, 16 lutego o 10:00. Chcesz wziąć udział w przedsprzedaży? Zapisz się do newslettera AlterArt już teraz: www.alterart.pl/newsletter. Otwarta sprzedaż biletów na wydarzenie startuje w piątek, 17 lutego o 10:00 na www.alterart.pl

BILETY
ebilet