Data & czas Miejsce Proxima Bilety od 49 PLN Rozpiska Drzwi: 19:00
Start: 21:00
Sprzedaż biletów
empik
eventim.pl goingapp.pl Linki Wydarzenie na Facebooku

Sega Bodega to szkocki producent, wokalista oraz uznany DJ. Światową sławę zyskał dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu do muzyki klubowej oraz elektronicznej. W swoich numerach doskonale łączy charakterystyczne elementy muzyki bass, hip-hop, trip-hop, a także różne brzmienia muzyki klubowej. Artysta ten 29 stycznia 2022 roku zagra w warszawskim klubie Proxima.

Bodega na swoim koncie ma dwa albumy zatytułowane „Salvador” oraz „Romeo”. Premiera drugiego z nich zaplanowana jest na listopad 2021 roku. Jego twórczość porusza fanów głównie ze względu na to, że w swoich numerach zawiera tematy związane ze zdrowiem psychicznym, różnego rodzaju uzależnieniami oraz innymi trudnymi zagadnieniami związanymi z życiem oraz śmiercią. Zdecydowanie najpopularniejszymi utworami artysty są „Make U Stay” (nagrany z Låpsley), „Salv Goes To Hollywood” czy „U Suck”. Artysta ten w swojej karierze współpracował także z takimi twórcami jak FKA Twigs, slowthai czy Christine and the Queens. Zbliżający się koncert jest doskonałą okazją, aby usłyszeć tego artystę na żywo.

? BILETY ?
Bilety trafią do oficjalnej sprzedaży w poniedziałek, 25 października 2021, o godzinie 10:00 ➡️ bit.ly/SegaBodegaWwa
OFICJALNE PUNKTY SPRZEDAŻY
Bilety znajdziecie na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach Going., EventimPolska oraz w salonach Empik i MediaMarkt.
Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin