Data & czas Miejsce Proxima Bilety 130 zł przedsprzedaż / 150 zł w dniu koncertu Rozpiska 19:00 - otwarcie drzwi
19:30 - FLORENCE BLACK
20:15 - CETI
21:30 - STEEL PANTHER
Sprzedaż biletów biletin.pl ebilet.pl eventim.pl Linki Wydarzenie na Facebooku

Steel Panther – koncerty przeniesione na 2022 rok! 🤘

W ramach przeniesionej na przyszły rok trasy „Heavy Metal Rules Tour”, zespół zagra w Polsce w nowych terminach: 28 czerwca w krakowskim klubie Kwadrat oraz 29 czerwca w Proximie!
Uwaga❗ Wszystkie bilety zakupione na koncerty, które miały odbyć się w 2021 roku, zachowują swoją ważność! Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet, będą mogły to uczynić w punktach, w których bilet zakupiły.*
Metal Mind Productions zaprasza.

🎫 Ceny biletów:
130 zł przedsprzedaż / 150 zł w dniu koncertu

🎫 Bilety w sprzedaży na stronach:
https://shop.metalmind.com.pl/bilety_22,pl.html (KOLEKCJONERSKIE)
www.Eventim.pl
www.ebilet.pl
www.biletin.pl

Steel Panther, debiutujący w 2009 roku albumem „Feel The Steel”, to zespół bezkompromisowy w swoich poczynaniach. Kolejne płyty szybko zyskały uznanie wśród dziennikarzy muzycznych, a także samych muzyków. Corey Taylor (Slipknot, Stone Sour) określił pierwszą płytę Steel Panther jako „wspaniałą od początku do końca”. Podczas swojej kariery zespół grywał na najważniejszych festiwalach na świecie (m.in. Download Festival) i wspierał trasy koncertowe Aerosmith, Alter Bridge czy Stone Sour. Michael Starr, wokalista kapeli, twierdzi: „My naprawdę kochamy heavy metal i grać koncerty. Steel Panther podbije świat!” Satchel: „Pamiętajcie! „Heavy Metal Rules!” Ich najnowszy, piąty album „Heavy Metal Rules” jest jeszcze głośniejszy, szybszy i bardziej niegrzeczny!

Skład:
Michael Starr – wokale
Satchel – gitara
Lexxi Foxx – gitara basowa
Stix Zadinia – perkusja